قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت گیفت فلو

استفاده از محصولات و کادو خاص گیفت فلو به معنای توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذکر شده تلقی می گردد:
۱. ارسال تمامی سفارشات تنها در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه انجام میشود. سفارشات خارج از این زمان متحمل هزینه ارسال مازاد می باشد
۲. تمامی کارهای اختصاصی چهره بایستی از یکماه قبل ثبت سفارشش انجام شده باشد تا در صف انجام قرار گیرد. پیش از هر گونه ثبت سفارش با شماره تماس دفتر جهت ظرفیت سفارشات آن سرفصل هنری هماهنگی انجام پذیرد.
۳. سفارشات ثبتی همچون روبیک، آرتو چهره اگر تا آخر شب سه شنبه ثبت گردد برای دوشنبه بعد از آن ارسال خواهد شد.
۴. پیش از ثبت سفارش در هر سرفصل اختصاصی چهره که نیاز به ارسال عکس می باشد حتما تصاویر منتخب خود را انتخاب کرده باشید. کاری که در دست اجرا قرار بگیرد دیگر تصاویر جدید پذیرفته نخواهد شد.
۵. اتود بر روی تصاویر تا سه مرحله قابلیت ویرایش دارد پیش از آن متحمل هزینه اضافه به مبلغ ۵۰٫۰۰۰خواهد شد که کارشناس پشتیبان مشتری را در جریان قرار خواهد داد.
۶. در سرفصل کارهای مجسمه سازی از آنجایی که پیش از ارسال به مشتری توسط کارشناس هنری چک میگردد نهایت تا دو مرحله امکان تغییر وجود دارد و تغییر مازاد آن به ازای هر تغییر اضافه متحمل ۵۰٫۰۰۰ تومان هزینه مازاد خواهد شد.
۷. اگر پس از اتود زدن بر روی هر سرفصل محصول اختصاصی، مشتری نظر خود را عوض نموده و محصول دیگری را انتخاب نماید متحمل ۱۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه مازاد بابت تغییر خواهد بود.
۸. زمان پاسخگویی در ساعات اداری ۹ صبح الی ۴ بعدازظهر می باشد.
۹. زمان پاسخگویی پشتیبان سفارشات نهایت از ۹ صبح تا نهایت ۹ شب می باشد.
۱۰. نمونه کارهای انجام شده در صفحه اینستاگرام بعنوان نمونه کار معرفی خواهد شد در صورتیکه که معذوریت قانونی دارید و یا علاقمند به اشتراک گذاری آن نمونه کار نیستید لطفا با پشتیبان سفارشات هماهنگی انجام شود.